Tomurcuk Otomotiv - Chery Yetkili Servis

Tomurcuk Otomotiv - Chery Yetkili Servis

Üçevler Mahallesi̇ 16.Sokak No:2,4 İznik - Bursa

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

CHERY

 
8 Ocak 1997'de kurulan Chery Automobile Co., Ltd, Çin'in reformu ve açılımı sonrasında, yeniliklerle büyümüş bağımsız otomobil üreticilerinden biridir.

Kuruluşundan bu yana geçen 16 yılda Chery, bağımsız yenilikçiliğe, yavaş yavaş eksiksiz bir teknik ve ürün Ar-Ge sistemi kurmaya ve Fulwin, QQ, Eastar, Tiggo ve Arrizo gibi yurtiçinde tanınmış markalar üretti; 80 ülke ve bölge, dolayısıyla küresel bir üne sahiptir.

Chery, 2014 yılının ilk yarısında, hem Çinli binek otomobil üreticilerinin önünde olmak üzere, 1 milyonun üzerinde birikimli ihracat da dahil 4.5 milyonun üzerinde birikimli satış gerçekleştirdi.

Chery, Wuhu, Dalian ve Ordos'ta yılda 900.000 araç, 900.000 motor ve 800.000 gönderim açabilen üç adet yolcu taşıtı üretim üssü inşa etti.
Ürün kalitesi iyileştirmesi açısından, güvenli, enerji tasarrufu sağlayan ve çevre dostu ürünler üretmek amacıyla Chery kademeli olarak uluslararası standartlara uyarlanmış, farklı kalite güvence yönetim sistemleri seti kurmuş ve uluslararası kalite sistem belgelerine sahiptir. ( ISO9001 ve TÜV Rheinland ISO / TS16949.)

"Bağımsız yenilik" Chery'nin kalkınma stratejisinin çekirdeğidir. Chery'nin kurulmasından bu yana, Chery bağımsız yeniliğe bağlı ve teknoloji odaklı bir girişim olmaya çalışıyor. Chery, Wuhu'daki Otomotiv Mühendisliği ve Araştırma Enstitüsünü merkez alan, Pekin, Şanghay, İtalya, Japonya ve Avustralya'da araştırma şubeleri tarafından desteklenen araç, güç aktarma organları, anahtar parçaları geliştirme, deneme üretim ve testini bütünleştiren eksiksiz bir Ar-Ge sistemi oluşturdu. Chery, bağımsız yenilik sayesinde çift değişken valf zamanlaması (DVVT), turbo benzinli doğrudan yakıt enjeksiyonu (TGDI), sürekli değişken iletim (CVT) ve yeni enerji gibi yerli sofistike çekirdek teknolojiler dizisinde devrimler gerçekleştirdi ve böylece teknik yükseltmeyi sağladı.

Entelektüel mülkiyet inşaatı açısından Chery, 8,769 patent başvurusunda bulunmuş ve 2013 yılının sonuna kadar 6,153 tane kazanıp, Çinli otomobil üreticileri arasında ilk sırada yer aldı.

2013 yılında Chery, marka stratejisi olarak "Teknoloji Chery" i kurdu ve dünyanın önde gelen standartlarına uygun olarak, yıllar boyunca biriken bağımsız teknolojiler temelinde yaratılmış, ileri teknolojiye sahip, standartlaşmış ve ileriye dönük bir platform olan "iAuto" nu başlattı .

Chery'in stratejik hedefi "uluslararası bir marka" oluşturmaktır. İlk olarak, Chery, hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarlar geliştirmeye dikkat etti ve aktif olarak "dışarı çıkma" stratejisini uygulamaya koydu ve böylece Çin, otomobil CKD parçaları, motorlar ve araç üretim teknolojileri ve ekipmanlarını yabancı ülkelere ihraç eder hale geldi. İkincisi, son yıllarda Chery küreselleşmede çok yönlü bir ilerleme kaydetti ve ürün stratejisini, yerelleştirme stratejisini ve yetenek stratejisini uygulayarak yurtdışı işbirliğini derinleştirdi. Üçüncüsü, Chery global üstün kaynakları entegre etti ve Fortune Global 500 arasında 16 işletme de dahil olmak üzere tüm endüstri zincirinde çok uluslu şirketler ile işbirliği yaptı. Chery'in kalkınma stratejisine önemli katkılarda bulunan ortak girişim işbirliği, kapsamlı gücünü ve markasını geliştirmede önemli bir rol oynamaktadır.

Chery, 2010 yılından bu yana "bağımsız yenilik yoluyla bağımsız bir marka oluşturma" ilk aşamalı stratejik hedefe ulaşmak temelinde, hız ve satış peşinden, "kalite, marka ve fayda" arayışına stratejik dönüşüm başlattı ve iş fikirlerinden yönetim sistemine yapılan reformlar, stratejik hedefe ulaşmak ve sürdürülebilir kalkınmayı gerçekleştirmek için temel oluşturmaktadır. 2014 yılında Chery'in stratejik dönüşümden sonra başlattığı üç yeni modeli piyasaya tanıttı ve böylece ürün ve marka priminde sürekli artış sağlandı. Gelecekte Chery, "insanlık yararına dünya çapında bağımsız yenilik " hedefini destekleyecek, ayırıcı yenilikçi kültür ve çalışma ruhunu koruyacak ve 2020'ye kadar "dünyanın en iyi ürünleri ile uluslararası rekabetçi bir otomobil üreticisi olma" stratejik hedefine ulaşmak için gayret gösterecektir.CHERY SERVIS HIZMETLERI

Güvenilir Marka
Chery, otomobilde mükemmellik standartlarında, teknoloji odaklı, sürekli yenilenen, uluslararası kalite otomobilleri ile Türkiye’de Mermerler Otomotiv güvencesiyle…
 
Profesyonel Servis Ağı
Bakımlarınızı Chery yetkili servislerinde yaptırın. Yetkili Servislerimiz uzman kadrosuyla bakım ve onarım ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunuyor.
 
Geniş Satış Ağı
Yeni teknolojisi ve şık tasarımıyla üretilen yeni nesil Chery otomobil modellerini görmek için bayilerimizi ziyaret edebilirsiniz.
 
Uygun Fiyat
Chery’nin yepyeni modelleri, yüksek kalite ve avantajlı fiyatlarla Chery satış noktalarında.

 
Mermerler Otomotiv’in kuruluşundan bu yana, grubumuzun kurucusu Muzaffer Mermer’in ilkeleri doğrultusunda yoluna devam etmekte ve belirlemiş olduğu hedeflere her geçen gün daha da yaklaşmakta, onları gerçekleştirmektedir.
Tarihçemiz
Muzaffer MERMER, Kırşehir ilinin iktisadi ve sosyal açıdan kalkınmasına hizmet etmek ve özellikle sanayi sahasında yatırımlar yapmak amacıyla küçük yaşlarda ticaret hayatına atılmış ve Mermerler Şirketler Grubu’nun ilk temellerini 1943 yılında, kırşehir’de atmıştır.

Bugün Türkiye’nin önde gelen ticari kuruluşlarından biri haline gelen grup, Muzaffer MERMER’in yönetimindeki disiplin anlayışı ve saygı değerlerinin eseridir. Aile bireyleri arasındaki en temel değerler haline gelen sevgi ve saygı, profesyonel anlamda kurumsallaşma başarısının bugünde dayanaklarıdır.

Mermerler Şirketler Grubu, bugün de merhum Muzaffer MERMER’in mirasına, “ Yaptıklarımız, Yapacaklarımızın Teminatıdır ” ilkesiyle sahip çıkıp, Türk Ekonomisi’ne büyük katkılar sağlamaya devam ediyor.

 Anahtar Kelimeler: chery, geely, chery yetkili servis, chery servis bursa, chery ozel servis, chery teknik servis, chery binek arac, chery bakim,

Tüm Servis Kategorileri