Unal Elektronik LG Yetkili Teknik Servis

Unal Elektronik LG Yetkili Teknik Servis

Değirmiçem Mh. İmam Hüseyin İncioğlu Cd. No:38/A Şehitkamil/Gaziantep (Uğur Mumcu Parkı Karşısı, Muhtar Atmaz Cami Yanı Şehitkamil - Gaziantep

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster
Çok İyi
0% (0)
İyi
0% (0)
Orta
100% (1)
Kötü
0% (0)
Çok Kötü
0% (0)
Ortalama Puan

3

1 yorum 788

Yorumlar

Yorumları Filtrele
Tüm Yorumlar

Unal Elektronik LG Yetkili Teknik Servis 'ne ait 1 Değerlendirme Bulunmaktadır

CY
cafer yorulmaz 19.08.2019

Lg televizyonumu onardılar. Bir hafta sonra gene aynı arıza. Servis iyi güzel yapıyor ama üründe iş yok.

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

 
 
LG Garanti
Lg servisi olarak Gaziantep’te en iyi hizmeti vermek için daima çalışan yetkili ve eğitimli personelimizle sizlere en iyi hizmeti sunmak için Gaziantep’te Lg servisi olarak hizmet vermekteyiz.

 
Gaziantep LG Servisi
Lg tablet,  Lg televizyon , Lg LCD lerinizi garanti kapsamında ve garantili yedek parçayla en iyi hizmet ve en kısa sürede ürün geri iadesi ile sizlere Gaziantep’te hizmet vermekteyiz.
Garantili servis olarak Gaziantep’te tablet bilgisayarlarınızı , telefonlarınızı ve tüm Lg cihazlarınızı garanti kapsamı dahilinde tamir edilir garantili yedek parça ile tamir bakım ve onarımları yapılarak en kısa sürede tarafınıza teslim edilir.

LG Garanti
Lg servisi olarak Gaziantep’te en iyi hizmeti vermek için daima çalışan yetkili ve eğitimli personelimizle sizlere en iyi hizmeti sunmak için Gaziantep’te Lg servisi olarak hizmet vermekteyiz.


Gaziantep LG Servisi
Lg tablet, Lg televizyon , Lg LCD lerinizi garanti kapsamında ve garantili yedek parçayla en iyi hizmet ve en kısa sürede ürün geri iadesi ile sizlere Gaziantep’te hizmet vermekteyiz.
Garantili servis olarak Gaziantep’te tablet bilgisayarlarınızı , telefonlarınızı ve tüm Lg cihazlarınızı garanti kapsamı dahilinde tamir edilir garantili yedek parça ile tamir bakım ve onarımları yapılarak en kısa sürede tarafınıza teslim edilir.Anahtar Kelimeler: unal elektronik, gaziantep, lg teknik servis, lg elektronik, yetkili teknik servis, lg servisi,

Tüm Servis Kategorileri